سیستم قاب سبک فولادی (LSF)

سازه های LSF

به شرکت یگانه فولاد سازش پارسیان خوش آمدید

شرکت یگانه فولاد سازش پارسیان از سال 1390 در زمینه ی طراحی، نظارت، مشاوره، اجرا و محاسبه ی کلیه ی پروژه های ساختمانی و راهسازی؛ انجام کلیه ی امور پیمانکاری و عمرانی ساختمانی؛ اجرای کلیه ی پروژه های شامل مشارکت در ساخت هر نوع ابنیه ی فلزی و بتنی سبک و سنگین؛ مرمت و بازسازی؛ نقشه کشی و نقشه برداری ساختمان و احداث شبکه های آبیاری و آبرسانی آب و فاضلاب؛ فعالیت خود را آغاز نموده است. همچنین پس از مدتها مطالعه بر روی روشهای نوین ساختمان سازی، با هدف تولید و اجرای سازه های صنعتی، سبک و نوین، در حال حاضر این شرکت اقدام به طراحی و اجرای سازه های LSF ، عرضه ی انواع پانل های فایبرسمنت، پیچ های سرمته ای، بلت های مکانیکی، پروفیل ها و اتصاالت LSF نموده است. این شرکت عضو انجمن صنفی کارفرمایی سیستم قاب سبک فولادی  (LSF)می باشد

با استفاده از سازه های LSF می توان انواع ساختمان با کاربری های مختلف را احداث نمود. بدین ترتیب که براساس نقشه های معماری و تأسیسات، کار طراحی سازه LSF انجام گرفته و کلیه قطعات در محل کارخانه تولید و در برخی موارد مونتاژ اولیه می شوند. سپس در محل پروژه، براساس نقشه های اجرایی تهیه شده و براساس جزئیات اجرایی استاندارد سازه LSF مونتاژ شده و سپس بر اساس جداول نازک کاری اولیه، تکمیل می شوند. 

آخرین مقالات

آدرس ارتباطی ما

آدرس : شیراز، بلوار فرهنگ شهر، کوی زنبق، کوچه 3، پلاک 117

تلفن : 00987136323592

موبایل : 09171129453

ایمیل : info@fooladsazesh.com

شرکت مهندسی یگانه فولاد سازش پارسیان در یک نگاه

شرکت یگانه فولاد سازش پارسیان از سال 1390 در زمینه ی طراحی، نظارت، مشاوره، اجرا و محاسبه ی کلیه ی پروژه های ساختمانی و راهسازی؛ انجام کلیه ی امور پیمانکاری و عمرانی ساختمانی؛ اجرای کلیه ی پروژه های شامل مشارکت در ساخت هر نوع ابنیه ی فلزی و بتنی سبک و سنگین؛ مرمت و بازسازی؛ نقشه کشی و نقشه برداری ساختمان و احداث شبکه های آبیاری و آبرسانی آب و فاضلاب؛ فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت اقدام به طراحی و اجرای سازه های LSF ، عرضه ی انواع پانل های فایبرسمنت، پیچ های سرمته ای، بلت های مکانیکی، پروفیل ها و اتصاالت LSF نموده است.

این شرکت عضو انجمن صنفی کارفرمایی سیستم قاب سبک فولادی (LSF)می باشد